Spelprogram - P16- 3B

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2017-04-08 14:00 151131001 Enebybergs IF 2 - IFK Aspudden-Tellus 1 4 - 0 Enebybergs IP 2
2017-04-17 19:30 151131012 IFK Aspudden-Tellus 1 - Lidingö SK 1 3 - 5 Aspuddens IP 1
2017-04-17 20:00 151131007 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Lidingö FK 3 12 - 0 Hjorthagens IP 1
2017-04-22 16:30 151131017 IFK Lidingö FK 3 - Lidingö SK 1 4 - 5 Högsätra BP 1
2017-04-30 14:00 151131024 IFK Aspudden-Tellus 1 - IFK Lidingö FK 3 3 - 0 Aspuddens IP 1
Maj
2017-05-06 15:00 151131025 Enebybergs IF 2 - Danderyds SK 1 2 - 2 Enebybergs IP 2
2017-05-07 16:30 151131026 IF Brommapojkarna 4 - Djurgårdens IF FF 2 1 - 2 Stora Mossens IP 1
2017-05-10 20:15 151131006 Djurgårdens IF FF 2 - Lidingö SK 1 0 - 0 Hjorthagens IP 1
2017-05-14 15:15 151131033 Djurgårdens IF FF 2 - Enebybergs IF 2 4 - 3 Stadshagens IP 2
2017-05-14 15:30 151131032 Lidingö SK 1 - IF Brommapojkarna 4 2 - 5 Breviks IP 2
2017-05-15 20:15 151131005 IFK Lidingö FK 3 - Danderyds SK 1 1 - 4 Högsätra BP 1
2017-05-20 09:30 151131037 Enebybergs IF 2 - Lidingö SK 1 6 - 3 Enebybergs IP 2
2017-05-21 18:00 151131038 IF Brommapojkarna 4 - IFK Lidingö FK 3 8 - 0 Stora Mossens IP 1
2017-05-28 16:00 151131044 IFK Lidingö FK 3 - Enebybergs IF 2 1 - 5 Högsätra BP 1
2017-05-31 20:00 151131021 Danderyds SK 1 - IF Brommapojkarna 4 1 - 0 Danderydsvallen 2
Juni
2017-06-07 20:15 151131062 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Aspudden-Tellus 1 6 - 1 Hjorthagens IP 1
2017-06-10 11:45 151131059 Djurgårdens IF FF 2 - Danderyds SK 1 1 - 3 Hjorthagens IP 1
2017-06-11 16:00 151131060 IFK Aspudden-Tellus 1 - IF Brommapojkarna 4 3 - 0 Aspuddens IP 1
2017-06-13 20:00 151131051 Danderyds SK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 8 - 1 Danderydsvallen 2
2017-06-17 14:00 151131061 Enebybergs IF 2 - IF Brommapojkarna 4 3 - 0 Enebybergs IP 2
2017-06-18 18:15 151131063 Danderyds SK 1 - Lidingö SK 1 6 - 2 Danderydsvallen 2
Augusti
2017-08-13 14:00 151131072 IFK Aspudden-Tellus 1 - Djurgårdens IF FF 2 2 - 9 Aspuddens IP 1
2017-08-13 15:30 151131071 Lidingö SK 1 - Danderyds SK 1 2 - 4 Breviks IP 2
2017-08-20 16:30 151131074 IF Brommapojkarna 4 - IFK Aspudden-Tellus 1 4 - 0 Stora Mossens IP 1
2017-08-27 12:30 151131084 IFK Aspudden-Tellus 1 - Danderyds SK 1 3 - 2 Aspuddens IP 1
September
2017-09-02 16:15 151131085 Enebybergs IF 2 - IFK Lidingö FK 3 6 - 1 Enebybergs IP 2
2017-09-10 14:30 151131075 Danderyds SK 1 - Djurgårdens IF FF 2 0 - 1 Danderydsvallen 2
2017-09-10 15:30 151131093 Lidingö SK 1 - Enebybergs IF 2 1 - 5 Breviks IP 2
2017-09-10 16:30 151131092 IFK Lidingö FK 3 - IF Brommapojkarna 4 2 - 3 Högsätra BP 1
2017-09-16 16:30 151131097 Enebybergs IF 2 - Djurgårdens IF FF 2 4 - 4 Enebybergs IP 2
2017-09-17 16:30 151131098 IF Brommapojkarna 4 - Lidingö SK 1 6 - 4 Stora Mossens IP 1
2017-09-23 13:00 151131105 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 4 4 - 2 Bromstens IP 2
2017-09-24 14:15 151131106 Danderyds SK 1 - Enebybergs IF 2 2 - 5 Danderydsvallen 2
2017-09-30 15:45 151131067 IF Brommapojkarna 4 - Enebybergs IF 2 1 - 1 Stora Mossens IP 1
Oktober
2017-10-01 16:15 151131113 IFK Lidingö FK 3 - IFK Aspudden-Tellus 1 1 - 0 Högsätra BP 1
2017-10-01 18:00 151131110 IF Brommapojkarna 4 - Danderyds SK 1 0 - 2 Stora Mossens IP 1
2017-10-08 15:30 151131115 Lidingö SK 1 - IFK Lidingö FK 3 2 - 2 Breviks IP 2
2017-10-11 20:15 151131127 Djurgårdens IF FF 2 - Lidingö SK 1 6 - 3 Hjorthagens IP 1
2017-10-15 15:30 151131126 Lidingö SK 1 - IFK Aspudden-Tellus 1 5 - 3 Breviks IP 2
2017-10-15 16:15 151131125 IFK Lidingö FK 3 - Djurgårdens IF FF 2 1 - 3 Högsätra BP 1
2017-10-22 16:00 151131132 IFK Aspudden-Tellus 1 - Enebybergs IF 2 2 - 5 Aspuddens IP 1
2017-10-22 18:00 151131128 Danderyds SK 1 - IFK Lidingö FK 3 3 - 2 Danderydsvallen 2