Nacka och Tyresö

Kontaktuppgifter zonansvarig: Thomas Björkman, e-post alt. 08-627 46 24

Föreningar i zonen

Förening Kontaktperson E-post
Boo FF Liv Sahlberg liv.sahlberg@booff.se
FC Boo
Fisksätra IF Filmon Tekle filmon.tekle@live.se
Hanvikens SK Jonas Holtbäck jonas.holtback@hanvikenssk.se
Jarlabergs IF Adrian Rex adrianrex@jarlabergsif.se
Järla IF FK Isaac Mayanja kansli@jarlaif.se
Lännersta FF Peter Sörensen petsor@gmail.com
Nacka FC Zinar Spindari zinar.spindari@gmail.com
Nacka Juniors FF Mounir Riahi nackajuniors@gmail.com
Nacka United FF
Orminge FC
Saltsjö Boo IF Sofia Axerell Björkman fia.axerell@gmail.com
Saltsjöbadens IF Fredrik Eng fredrik.eng@taby.se
Sickla IF Hassan Alaoui hassan.alaoui@ericsson.com
Tyresö FF Robert Frinell robban@tyresoff.se
Tyresöpojkarna FF Anders Åstrand anders@tyresopojkarna.se
Älta IF Mia Moisander kansliet@altaif.se