Spelprogram - P18/19- 2A

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bällsta FF 1 Johan Dahlman 0761032456 Grön/Vit/Vit
Danderyds SK FF 1 Anders Ösund 0735241824 Blå/vit/röd/vit/vit
Djurgårdens IF FF 2 Jonas Norrbom 0725066578 Blårandig/Mörkblå/Ljusblå
IF Brommapojkarna 4 Claes Enell 0700032028 Röd/Svart/Svarta/Svarta
IFK Lidingö FK blå Marcus Hedlund 087679602 0702876766 blåvit randig/blå/blå
Lidingö SK 1 Jens Gasslander 0703400957 Röd/Mörkblå/Mörkblå
Mariebergs SK Christopher Härnebo Grapenwall 08317663 0705780420 Röd/Blå/Röd
Norrtulls SK 1 Ossian Zentio Gul/Svart/Gul
Rissne IF Rikard Edvardson 0762095820 Röd/Svart/Svart
Råsunda IS Råsunda IS(Föreningen) Blå/Vit/Blå
Åkersberga BK 1 Richard Johansson 0736943437 Grön-Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-06 13:00 151102006 IFK Lidingö FK blå - Djurgårdens IF FF 2 5 - 4 Breviks IP 2
2019-04-07 13:00 151102005 Rissne IF - Råsunda IS 4 - 4 Rissne IP 1
2019-04-07 14:00 151102001 Bällsta FF 1 - Åkersberga BK 1 4 - 5 Bällstabergs BP 1
2019-04-07 16:30 151102003 Danderyds SK FF 1 - Lidingö SK 1 6 - 3 Danderydsvallen 2
2019-04-07 20:00 151102007 IF Brommapojkarna 4 - Norrtulls SK 1 0 - 0 Stora Mossens IP 1
2019-04-13 16:00 151102014 Åkersberga BK 1 - IF Brommapojkarna 4 1 - 2 Margretelunds IP 2
2019-04-14 16:00 151102012 Lidingö SK 1 - Mariebergs SK 7 - 2 Breviks IP 2
2019-04-22 13:00 151102019 Rissne IF - Norrtulls SK 1 0 - 9 Rissne IP 1
2019-04-22 14:00 151102015 Bällsta FF 1 - Lidingö SK 1 4 - 3 Bällstabergs BP 1
2019-04-22 18:00 151102020 IFK Lidingö FK blå - IF Brommapojkarna 4 10 - 3 Breviks IP 2
2019-04-24 20:30 151102009 Djurgårdens IF FF 2 - Rissne IF 2 - 6 Hjorthagens IP 1
2019-04-25 20:00 151102017 Danderyds SK FF 1 - Råsunda IS 5 - 2 Danderydsvallen 2
2019-04-27 16:00 151102025 Råsunda IS - Mariebergs SK 1 - 3 Råsunda IP 1
2019-04-28 14:00 151102022 IF Brommapojkarna 4 - Rissne IF 7 - 0 Stora Mossens IP 1
2019-04-28 18:00 151102028 Åkersberga BK 1 - IFK Lidingö FK blå 1 - 4 Margretelunds IP 2
Maj
2019-05-04 14:30 151102031 Danderyds SK FF 1 - Norrtulls SK 1 2 - 2 Danderydsvallen 2
2019-05-05 10:00 151102030 Mariebergs SK - Djurgårdens IF FF 2 5 - 4 Stadshagens IP 1
2019-05-05 13:00 151102033 Rissne IF - IFK Lidingö FK blå 1 - 8 Rissne IP 1
2019-05-05 14:00 151102029 Bällsta FF 1 - Råsunda IS 4 - 3 Bällstabergs BP 1
2019-05-05 16:00 151102034 Lidingö SK 1 - Åkersberga BK 1 4 - 1 Breviks IP 2
2019-05-08 20:30 151102024 Djurgårdens IF FF 2 - Danderyds SK FF 1 0 - 0 Hjorthagens IP 1
2019-05-10 20:00 151102039 Djurgårdens IF FF 2 - Bällsta FF 1 1 - 0 Hjorthagens IP 1
2019-05-11 13:00 151102042 Åkersberga BK 1 - Rissne IF 7 - 1 Margretelunds IP 1
2019-05-12 14:00 151102037 IF Brommapojkarna 4 - Danderyds SK FF 1 3 - 2 Stora Mossens IP 1
2019-05-12 14:00 151102038 Norrtulls SK 1 - Mariebergs SK 2 - 4 Stadshagens IP 1
2019-05-18 12:00 151102044 Mariebergs SK - IF Brommapojkarna 4 5 - 5 Stadshagens IP 1
2019-05-19 14:00 151102043 Bällsta FF 1 - Norrtulls SK 1 4 - 4 Bällstabergs BP 1
2019-05-19 15:00 151102087 Djurgårdens IF FF 2 - IF Brommapojkarna 4 2 - 4 Hjorthagens IP 1
2019-05-19 16:00 151102048 Lidingö SK 1 - Råsunda IS 5 - 5 Breviks IP 2
2019-05-19 17:00 151102045 Danderyds SK FF 1 - IFK Lidingö FK blå 1 - 3 Danderydsvallen 2
2019-05-25 13:00 151102051 IFK Lidingö FK blå - Mariebergs SK 1 - 0 Breviks IP 2
2019-05-26 14:00 151102008 Norrtulls SK 1 - IFK Lidingö FK blå 1 - 1 Stadshagens IP 1
2019-05-26 14:00 151102052 IF Brommapojkarna 4 - Bällsta FF 1 4 - 3 Stora Mossens IP 1
2019-05-26 15:00 151102050 Rissne IF - Danderyds SK FF 1 1 - 3 Rissne IP 1
2019-05-26 20:00 151102054 Djurgårdens IF FF 2 - Lidingö SK 1 1 - 5 Hjorthagens IP 1
Juni
2019-06-01 16:00 151102060 Råsunda IS - Åkersberga BK 1 2 - 6 Råsunda IP 1
2019-06-01 18:00 151102058 Mariebergs SK - Rissne IF 5 - 2 Stadshagens IP 1
2019-06-02 14:00 151102057 Bällsta FF 1 - IFK Lidingö FK blå 1 - 3 Bällstabergs BP 1
2019-06-02 16:00 151102062 Lidingö SK 1 - Norrtulls SK 1 7 - 2 Breviks IP 2
2019-06-04 19:00 151102070 Åkersberga BK 1 - Danderyds SK FF 1 1 - 1 Margretelunds IP 1
2019-06-06 12:00 151102065 Rissne IF - Bällsta FF 1 5 - 5 Rissne IP 1
2019-06-06 12:00 151102067 IF Brommapojkarna 4 - Lidingö SK 1 5 - 1 Stora Mossens IP 1
2019-06-06 12:00 151102069 Djurgårdens IF FF 2 - Råsunda IS 5 - 2 Hjorthagens IP 1
2019-06-08 12:00 151102072 Mariebergs SK - Danderyds SK FF 1 3 - 1 Stadshagens IP 1
2019-06-08 16:00 151102074 Råsunda IS - Norrtulls SK 1 2 - 4 Råsunda IP 1
2019-06-09 11:45 151102073 Djurgårdens IF FF 2 - Åkersberga BK 1 1 - 3 Hjorthagens IP 1
2019-06-09 16:00 151102076 Lidingö SK 1 - IFK Lidingö FK blå 3 - 2 Breviks IP 2
2019-06-09 17:00 151102085 Bällsta FF 1 - Mariebergs SK 2 - 5 Bällstabergs BP 1
2019-06-16 13:00 151102080 Rissne IF - Lidingö SK 1 WO (3 - 0) Rissne IP 1
2019-06-16 13:00 151102084 Åkersberga BK 1 - Mariebergs SK 1 - 3 Margretelunds IP 1
2019-06-16 14:00 151102082 IF Brommapojkarna 4 - Råsunda IS 3 - 5 Stora Mossens IP 1
2019-06-16 14:00 151102083 Norrtulls SK 1 - Djurgårdens IF FF 2 1 - 5 Stadshagens IP 1
2019-06-16 15:00 151102078 Danderyds SK FF 1 - Bällsta FF 1 4 - 0 Danderydsvallen 1
2019-06-23 18:00 151102088 Råsunda IS - IFK Lidingö FK blå 1 - 5 Råsunda IP 1
2019-06-23 19:00 151102086 Norrtulls SK 1 - Åkersberga BK 1 2 - 6 Stadshagens IP 1
Augusti
2019-08-10 16:00 151102102 Råsunda IS - IF Brommapojkarna 4 1 - 1 Råsunda IP 1
2019-08-11 14:00 151102099 Bällsta FF 1 - Danderyds SK FF 1 1 - 0 Bällstabergs BP 1
2019-08-11 16:00 151102104 Lidingö SK 1 - Rissne IF 8 - 1 Breviks IP 2
2019-08-17 13:00 151102109 IFK Lidingö FK blå - Lidingö SK 1 5 - 2 Breviks IP 2
2019-08-17 13:00 151102112 Åkersberga BK 1 - Djurgårdens IF FF 2 1 - 2 Margretelunds IP 1
2019-08-18 14:00 151102111 Norrtulls SK 1 - Råsunda IS 2 - 0 Stadshagens IP 1
2019-08-21 18:00 151102118 Lidingö SK 1 - IF Brommapojkarna 4 4 - 2 Breviks IP 2
2019-08-21 20:00 151102113 Bällsta FF 1 - Rissne IF 6 - 1 Bällstabergs BP 1
2019-08-21 20:00 151102115 Danderyds SK FF 1 - Åkersberga BK 1 2 - 1 Danderydsvallen 2
2019-08-21 20:00 151102116 Råsunda IS - Djurgårdens IF FF 2 1 - 2 Råsunda IP 1
2019-08-24 13:00 151102122 IFK Lidingö FK blå - Bällsta FF 1 5 - 1 Breviks IP 2
2019-08-25 12:00 151102124 Norrtulls SK 1 - Lidingö SK 1 10 - 1 Stadshagens IP 1
2019-08-25 13:00 151102121 Rissne IF - Mariebergs SK 0 - 5 Örvallen 1
2019-08-25 13:00 151102126 Åkersberga BK 1 - Råsunda IS 1 - 0 Margretelunds IP 1
2019-08-28 18:00 151102096 IFK Lidingö FK blå - Råsunda IS 6 - 1 Breviks IP 1
2019-08-28 20:30 151102101 Djurgårdens IF FF 2 - Norrtulls SK 1 0 - 0 Hjorthagens IP 1
2019-08-29 20:15 151102106 Danderyds SK FF 1 - Mariebergs SK 2 - 3 Danderydsvallen 2
2019-08-31 11:30 151102128 Mariebergs SK - IFK Lidingö FK blå 2 - 3 Stadshagens IP 1
2019-08-31 13:00 151102097 IF Brommapojkarna 4 - Djurgårdens IF FF 2 1 - 3 Blackeberg BP 1
2019-08-31 15:30 151102098 Åkersberga BK 1 - Norrtulls SK 1 0 - 3 Margretelunds IP 1
September
2019-09-01 14:00 151102127 Bällsta FF 1 - IF Brommapojkarna 4 WO (3 - 0) Bällstabergs BP 1
2019-09-01 16:00 151102132 Lidingö SK 1 - Djurgårdens IF FF 2 3 - 2 Breviks IP 2
2019-09-07 12:00 151102137 Norrtulls SK 1 - Bällsta FF 1 4 - 0 Stadshagens IP 1
2019-09-07 13:00 151102135 IFK Lidingö FK blå - Danderyds SK FF 1 4 - 2 Breviks IP 2
2019-09-07 16:00 151102139 Råsunda IS - Lidingö SK 1 6 - 4 Råsunda IP 1
2019-09-08 16:00 151102136 IF Brommapojkarna 4 - Mariebergs SK 1 - 3 Blackeberg BP 1
2019-09-12 20:10 151102129 Danderyds SK FF 1 - Rissne IF 7 - 3 Danderydsvallen 2
2019-09-14 14:00 151102092 Mariebergs SK - Bällsta FF 1 6 - 2 Stadshagens IP 1
2019-09-15 12:00 151102142 Mariebergs SK - Norrtulls SK 1 6 - 4 Stadshagens IP 1
2019-09-15 13:00 151102145 Rissne IF - Åkersberga BK 1 1 - 4 Rissne IP 1
2019-09-15 14:00 151102141 Bällsta FF 1 - Djurgårdens IF FF 2 1 - 7 Bällstabergs BP 1
2019-09-15 17:00 151102143 Danderyds SK FF 1 - IF Brommapojkarna 4 6 - 4 Danderydsvallen 2
2019-09-21 13:00 151102148 IFK Lidingö FK blå - Rissne IF 14 - 0 Breviks IP 2
2019-09-21 13:00 151102154 Åkersberga BK 1 - Lidingö SK 1 8 - 0 Margretelunds IP 1
2019-09-21 16:00 151102152 Råsunda IS - Bällsta FF 1 2 - 4 Råsunda IP 1
2019-09-21 16:30 151102151 Djurgårdens IF FF 2 - Mariebergs SK 4 - 3 Östermalms IP 1
2019-09-22 12:00 151102150 Norrtulls SK 1 - Danderyds SK FF 1 1 - 0 Stadshagens IP 1
2019-09-27 19:00 151102160 IFK Lidingö FK blå - Åkersberga BK 1 3 - 0 Breviks IP 2
2019-09-28 11:30 151102156 Mariebergs SK - Råsunda IS 4 - 3 Stadshagens IP 1
2019-09-29 13:00 151102159 Rissne IF - IF Brommapojkarna 4 1 - 5 Rissne IP 1
2019-09-29 17:00 151102157 Danderyds SK FF 1 - Djurgårdens IF FF 2 2 - 1 Danderydsvallen 2
Oktober
2019-10-05 10:00 151102100 Mariebergs SK - Åkersberga BK 1 6 - 0 Stadshagens IP 1
2019-10-05 16:00 151102165 Råsunda IS - Danderyds SK FF 1 2 - 2 Råsunda IP 1
2019-10-06 12:00 151102163 Norrtulls SK 1 - Rissne IF 3 - 2 Stadshagens IP 1
2019-10-06 16:00 151102167 Lidingö SK 1 - Bällsta FF 1 3 - 5 Breviks IP 2
2019-10-06 18:00 151102162 IF Brommapojkarna 4 - IFK Lidingö FK blå 0 - 2 Stora Mossens IP 1
2019-10-12 13:00 151102174 IFK Lidingö FK blå - Norrtulls SK 1 3 - 1 Breviks IP 2
2019-10-13 14:00 151102175 IF Brommapojkarna 4 - Åkersberga BK 1 3 - 4 Stora Mossens IP 1
2019-10-16 20:30 151102173 Djurgårdens IF FF 2 - Rissne IF 1 - 1 Hjorthagens IP 1
2019-10-18 19:00 151102170 Mariebergs SK - Lidingö SK 1 16 - 2 Stadshagens IP 2
2019-10-19 13:00 151102182 Åkersberga BK 1 - Bällsta FF 1 2 - 1 Margretelunds IP 1
2019-10-19 16:00 151102177 Djurgårdens IF FF 2 - IFK Lidingö FK blå 1 - 2 Enskede IP 2
2019-10-19 16:00 151102178 Råsunda IS - Rissne IF 9 - 3 Skytteholms IP 2
2019-10-20 18:00 151102180 Lidingö SK 1 - Danderyds SK FF 1 3 - 6 Breviks IP 2
2019-10-20 20:00 151102176 Norrtulls SK 1 - IF Brommapojkarna 4 1 - 1 Stadshagens IP 1