Spelprogram - Herrar 6 D

Sortera spelprogram på:

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Sol BK Sol(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Bollmora IKF Bollmora Internacional IKF(Föreningen) Blå/Svart, Svart, Svart
Bromstens IK Per Rosenlind 08364995 0706541882 Svart, svart, svart
Gustavsbergs IF FK Hannu Havia 0705769663 Röd, Röd, Röd
Högalids IF Kenneth Kasper 087205815 0708205815 Vit, Vit, Vit
IK Sture/Tanto Roger Ekstam 086499487 0735554115 blå, svart, vit
Skarpa BK Skarpa BK(Föreningen) Röd-Svart randig, Svart, Svart
Viking Södermalm BK Viking Södermalm BK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Älvsjö United IK Krister Florin 0855655597 0705115229 Svart, Vit, Svart
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2013-04-18 20:00 150010002 Bromstens IK - BK Sol 4 - 6 Spånga IP 4
2013-04-19 20:00 150010005 Viking Södermalm BK - Skarpa BK 2 - 1 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-04-20 14:00 150010003 IK Sture/Tanto - Gustavsbergs IF FK 1 - 1 Zinkensdamms IP 1
2013-04-20 17:30 150010004 Bollmora IKF - Högalids IF 1 - 2 Trollbäckens IP 2
2013-04-26 20:00 150010007 Högalids IF - IK Sture/Tanto 6 - 1 Zinkensdamms IP 1
2013-04-26 20:00 150010009 BK Sol - Älvsjö United IK 4 - 0 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-04-27 16:00 150010006 Skarpa BK - Bollmora IKF 0 - 3 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-04-28 14:00 150010008 Gustavsbergs IF FK - Bromstens IK 5 - 0 Värmdövallen 1
Maj
2013-05-03 18:00 150010013 IK Sture/Tanto - Skarpa BK 7 - 0 Zinkensdamms IP 1
2013-05-04 16:00 150010011 Älvsjö United IK - Gustavsbergs IF FK 1 - 4 Västberga IP 1
2013-05-04 17:30 150010014 Bollmora IKF - Viking Södermalm BK 4 - 0 Trollbäckens IP 2
2013-05-05 15:00 150010012 Bromstens IK - Högalids IF 3 - 4 Bromstens IP 1
2013-05-10 20:00 150010017 Skarpa BK - Bromstens IK 1 - 0 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-05-10 20:00 150010018 Högalids IF - Älvsjö United IK 8 - 0 Zinkensdamms IP 1
2013-05-11 16:00 150010016 Viking Södermalm BK - IK Sture/Tanto 2 - 3 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-05-15 20:00 150010021 Älvsjö United IK - Skarpa BK 1 - 1 Västberga IP 1
2013-05-15 20:00 150010024 Gustavsbergs IF FK - Viking Södermalm BK 3 - 1 Farstaborg 1
2013-05-17 20:00 150010023 IK Sture/Tanto - Bollmora IKF 1 - 2 Zinkensdamms IP 1
2013-05-17 20:00 150010025 BK Sol - Högalids IF 0 - 5 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-05-24 18:00 150010029 Högalids IF - Gustavsbergs IF FK 3 - 3 Zinkensdamms IP 1
2013-05-24 20:00 150010026 Bollmora IKF - Bromstens IK 4 - 2 Trollbäckens IP 2
2013-05-24 20:00 150010027 Viking Södermalm BK - Älvsjö United IK 1 - 1 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-05-25 16:00 150010028 Skarpa BK - BK Sol 3 - 2 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-05-29 20:00 150010031 Älvsjö United IK - Bollmora IKF 1 - 1 Västberga IP 1
2013-05-29 20:00 150010034 Gustavsbergs IF FK - Skarpa BK 6 - 1 Farstaborg 1
2013-05-31 20:00 150010035 BK Sol - Viking Södermalm BK 4 - 1 Hammarbyhöjdens BP 1
Juni
2013-06-01 14:00 150010032 Bromstens IK - IK Sture/Tanto 3 - 2 Bromstens IP 1
2013-06-07 20:00 150010036 IK Sture/Tanto - Älvsjö United IK 4 - 0 Zinkensdamms IP 1
2013-06-08 16:00 150010038 Viking Södermalm BK - Bromstens IK 5 - 0 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-06-08 17:30 150010037 Bollmora IKF - BK Sol 3 - 0 Trollbäckens IP 2
2013-06-09 19:00 150010039 Skarpa BK - Högalids IF 0 - 3 Kärrtorps IP 1
2013-06-12 20:00 150010041 Älvsjö United IK - Bromstens IK 1 - 3 Västberga IP 1
2013-06-12 20:00 150010044 Gustavsbergs IF FK - Bollmora IKF 3 - 0 Farstaborg 1
2013-06-14 20:00 150010043 Högalids IF - Viking Södermalm BK 3 - 3 Zinkensdamms IP 1
2013-06-14 20:00 150010045 BK Sol - IK Sture/Tanto 0 - 3 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-06-17 20:00 150010019 Gustavsbergs IF FK - BK Sol 3 - 2 Farstaborg 1
Augusti
2013-08-09 20:00 150010047 IK Sture/Tanto - BK Sol 3 - 1 Zinkensdamms IP 1
2013-08-09 20:00 150010049 Viking Södermalm BK - Högalids IF 0 - 2 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-08-10 14:00 150010046 Bromstens IK - Älvsjö United IK 3 - 3 Bromstens IP 1
2013-08-10 17:30 150010048 Bollmora IKF - Gustavsbergs IF FK 1 - 2 Trollbäckens IP 2
2013-08-14 20:00 150010051 Älvsjö United IK - IK Sture/Tanto 2 - 5 Västberga IP 1
2013-08-16 20:00 150010055 BK Sol - Bollmora IKF 1 - 3 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-08-17 14:00 150010052 Bromstens IK - Viking Södermalm BK 2 - 1 Bromstens IP 1
2013-08-18 20:00 150010053 Högalids IF - Skarpa BK 3 - 2 Hägerstensåsens BP 1
2013-08-23 20:00 150010056 IK Sture/Tanto - Bromstens IK 4 - 1 Zinkensdamms IP 1
2013-08-23 20:00 150010059 Skarpa BK - Gustavsbergs IF FK 2 - 6 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-08-24 16:00 150010058 Viking Södermalm BK - BK Sol 4 - 3 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-08-24 17:30 150010057 Bollmora IKF - Älvsjö United IK 1 - 2 Trollbäckens IP 2
2013-08-28 20:00 150010064 Gustavsbergs IF FK - Högalids IF 5 - 4 Farstaborg 1
2013-08-30 20:00 150010065 BK Sol - Skarpa BK 2 - 3 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-08-31 14:00 150010061 Älvsjö United IK - Viking Södermalm BK 3 - 1 Västberga IP 1
2013-08-31 14:00 150010062 Bromstens IK - Bollmora IKF 4 - 2 Bromstens IP 1
September
2013-09-06 20:00 150010069 Högalids IF - BK Sol 0 - 0 Zinkensdamms IP 1
2013-09-07 16:00 150010068 Skarpa BK - Älvsjö United IK 3 - 2 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-09-07 17:30 150010066 Bollmora IKF - IK Sture/Tanto 1 - 3 Trollbäckens IP 2
2013-09-08 18:00 150010067 Viking Södermalm BK - Gustavsbergs IF FK 1 - 6 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-09-11 20:00 150010071 Älvsjö United IK - Högalids IF 3 - 2 Västberga IP 1
2013-09-13 20:00 150010075 BK Sol - Gustavsbergs IF FK 1 - 6 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-09-14 14:00 150010072 Bromstens IK - Skarpa BK 2 - 5 Bromstens IP 1
2013-09-14 14:00 150010073 IK Sture/Tanto - Viking Södermalm BK 3 - 2 Zinkensdamms IP 1
2013-09-18 20:00 150010079 Gustavsbergs IF FK - Älvsjö United IK 5 - 0 Farstaborg 1
2013-09-20 20:00 150010077 Skarpa BK - IK Sture/Tanto 2 - 4 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-09-20 20:00 150010078 Högalids IF - Bromstens IK 2 - 2 Tantolundens BP 1
2013-09-21 16:00 150010076 Viking Södermalm BK - Bollmora IKF 3 - 1 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-09-25 20:00 150010081 Älvsjö United IK - BK Sol 2 - 0 Västberga IP 1
2013-09-27 20:00 150010083 IK Sture/Tanto - Högalids IF 1 - 1 Tantolundens BP 1
2013-09-28 14:00 150010082 Bromstens IK - Gustavsbergs IF FK 3 - 0 Bromstens IP 1
2013-09-28 17:30 150010084 Bollmora IKF - Skarpa BK 2 - 2 Trollbäckens IP 2
Oktober
2013-10-02 20:00 150010088 Gustavsbergs IF FK - IK Sture/Tanto 6 - 2 Farstaborg 1
2013-10-04 20:00 150010086 Skarpa BK - Viking Södermalm BK 1 - 2 Hammarbyhöjdens BP 1
2013-10-04 20:00 150010087 Högalids IF - Bollmora IKF 4 - 1 Tantolundens BP 1
2013-10-05 16:00 150010089 BK Sol - Bromstens IK 1 - 3 Hammarbyhöjdens BP 1